25 Nisan 2017 Salı

"Celestine Gifts2" Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak Eğitimi


“ışığınızı yükseltmek için…”


“CELESTINE GIFTS 2”
TANRISAL YETENEKLERİ HATIRLAMAK EĞİTİMİTarih: 7 Mayıs 2017 Pazar
Saat: 12.00-18.00
Yer: Moda / İstanbul“Celestine Gifts 2 / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak”, yükseliş yolunda ilerlerken, Atlantis-Lemurya döneminde kullandığımız ve sonrasında unuttuğumuz Tanrısal yeteneklerimize yeniden kavuşabilmek ve hatta özümüzde varolan daha da ileri yetenekleri sevgiyle açığa çıkarmak icin gereken DNA aktivasyonunu gerçekleştiren bir günlük grup eğitimidir.

İnsanın tüm genetik bilgisi hücre çekirdeğinin içindeki kromozomlarda bulunan DNA sarmalında şifrelidir. DNA (deoksiribo nükleik asit) insan yapısında fiziksel olarak bulunan sarmal şeklinde bir nükleik asittir. Ancak DNA’nın aynı zamanda Kryon kitaplarında da anlatıldığı gibi çok daha fazla boyutu vardır. DNA’da insanın aslında tüm Tanrısal bilgisi de şifreli olarak kayıtlıdır. Bu bilgiyi açığa çıkarmak demek, Tanrısal olarak yeteneklerin, özvarlığımızdaki çok farklı özelliklerimizin de açığa çıkması ve o yetenekleri de kullanabilmek demektir.

DNA’nın yüksek boyutlarındaki bilginin açığa çıkarılması da ancak yüksek enerji ile yapılacak DNA aktivasyonu ile mümkündür.

Tanrısal Bilince doğru ilerlerken, DNA kodlarının temizlenmesi ve DNA aktivasyonu, duru biliş, duru görü, duru işiti, şifacılık, yaşamı tanrısallıkla yaratmak ve şekillendirmek gibi daha pek çok Tanrısal yeteneğe kavuşmak için gereken adımlardır ve kişinin bu yeteneklerini açığa çıkarmasına yardımcı olur.
Tanrısal yetenekler, sonsuz ışık ve sevgi olan insanın aslında özünde zaten var olan yeteneklerdir. Kişinin enerjisi yükseldikçe açığa çıkarlar…

“Celestine Gifts 2 / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak” Grup Eğitimi, eğitime katılan kişilerin DNA kodlarının temizlenmesi ve DNA aktivasyonunun gerçekleşmesini sağlayan çalışmadır. Bu eğitimde kişiler kendi özlerinde varolan Tanrısal yeteneklerini açığa çıkarmak, duru işiti, duru görü, duru biliş, şifacılık gibi yeteneklerine kavuşmak için gereken çalışmayı gerçekleştirirler. Eğitimdeki farklı bölüm ve modüllerde kişilerin bu yeteneklerini arttırıcı çalışmalar uygulanır, bilgiler aktarılır.“Celestine Gifts 2 / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak” Grup Eğitimi
 
 • Kimler katılabilir?
 Yaşamınını daha yüksek bir bilinç ve bakış açısıyla yaşamak, duru biliş, duru işiti, duru görü, şifacılık gibi Tanrısal yeteneklerine kavuşmak ve yaşamını yeryüzünde daha üst bir boyutta, daha güzel, daha mutlu bir şekilde sürdürmek  isteyen herkes.
 

 • Amaç
 Bu eğitimde hedeflenen kişilerin duru biliş, duru görü, duru işiti, şifacılık gibi Tanrısal yeteneklerinin aktive edilip açığa çıkartılması, bunun için gereken DNA kod temizliğinin ve aktivasyonunun gerçekleştirilmesi ve bu tanrısal yetenekleri kullanarak yaşamı daha yüksek bir bakış açısı ve bilinçle, çok daha mutlu ve güzel bir şekilde sürdürmek…
 

 • İçerik
“Celestine Gifts 2 / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak” grup eğitimi bir günlük bir grup eğitimidir. Çeşitli bölüm ve modüllerden oluşmaktadır. Her bölüm kişilerin kendi tanrısal yeteneklerini açığa çıkarmasına yönelik bilgilerden ve değişik çalışmalardan oluşmaktadır. Çalışma süresince kişiler kendilerine ait bazı yetenekleri farkedip hatırlayabilirler…


Daha önce Celestine Gifts / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak Grup Eğitimi’ne katılmış arkadaşlardan gelen geribildirimleri de aşağıda bulabilirsiniz…

Son kayıt tarihi: 4 Mayıs Perşembe

Eğitime katılmak için lütfen aşağıdaki numaralardan kayıt yaptırın…

sevgiyle,

İpek Cihan Bilgin
Kişisel Gelişim Eğitmeni

http://www.duygusalarinma.com
0216-3492227
0532-7163895Işıl Y. / Özel Bir Şirkette Yönetici
Celestine Gifts çalışmasından sonra bir- iki gün sonrasında gerçekten duru görü ve duru biliş geldi. Sevgide olduğun sürece iç görülerin sana doğru yolu gösteriyor. Bu çalışmadan sonra güven duygum arttı. Sezgilerimi daha iyi farkediyorum. Farkındalığım da arttı. Şimdi hem iş hayatımda hem özel hayatımda bu yetenekleri kullanıyorum.
----------------------------------------------------------
Ayşe E. / Dış Ticaret Uzmanı
Celestine Gifts eğitiminden beri daha farklı hissediyorum. Daha güvenli ve emin hissediyorum ve çok mutluyum. Huzurluyum Kendimdeki değişimi farkediyorum. Sükunet içindeyim. Endişelerim bitti, gelecek endişesi hissetmiyorum. Bir karar alırken iç sesim devreye giriyor ve ben de iç sesimle karar veriyorum ve doğru kararı alabiliyorum.
------------------------------------------------------------
Ülkü F. / Eğitmen
Celestine Gifts hayatıma müthiş bir huzur ve dinginlik getirdi. Kendimi yuvada gibi hissediyorum. Algılarımda değişiklik var, duyularım keskinleşti. Daha pozitifim, etrafımda da insanlar bu anlamda daha mutlular.
-----------------------------------------------------------
Feryal D. / Şirket Sahibi
Celestine Gifts Eğitimi sırasındaki uygulamalarla sezgilerimin açıldığına inanıyorum. Bu yaşamımın her alanına yansıdı diyebilirim. Ayrıca doğru niyeti yapmayı ve doğru şekilde yaşamı kurgulamayı ve tanrısal yaratımı da bu çalışmada öğrendiğimi düşünüyorum. Çalışmadan sonra ilerleyen zamanda da çalışma sırasında niyet ettiğim ve kurguladığım, işle ilgili bir şey gerçek oldu... Çok etkilendim... Öğrendiklerimi uygulamaya devam edeceğim.
-----------------------------------------------------------
Belgin S. / Bankacı
Celestine Gifts / Tanrısal Yetenekleri Hatırlamak eğitiminin yaşamıma önemli katkıları oldu. Işığımı yükseltti. Daha çalışmada iken bazı yeteneklerimin açıldığını ve çocukluğumda yapabildiğim ve daha sonra unuttuğum özelliklerimi hatırladım. Bunlar yaşamımı çok kolaylaştıran özelliklerdi ve hepsi de (sezgiler, telepati, ileri görüş gibi) yaşamımda önemli yeri olan şeylerdi. Bunları hatırlamak benim için büyük bir açılım oldu. İyi ki katılmışım.

------------------------------------------------------------İpek Cihan Bilgin 
20 yıllık enerji bilimleri ve kişisel gelişim alanındaki birikimlerini, 2003 yılında kurmuş olduğu “Duygusalarınma” bünyesinde verdiği kişisel gelişim eğitimleriyle insanlarla paylaşmakta olan İpek Cihan Bilgin, Üsküdar Amerikan Lisesi mezunudur. Eğitimine kişisel gelişim alanında devam etmiş ve yurt dışı ve yurt içinde pek çok eğitim almıştır.

Bu eğitimlerden bazıları şunlardır: 


 • Reiki Blessings Academy, ABD
 • Karuna Reiki Healing System
 • Kundalini Reiki Healing System
 • Golden Triangle Healing System
 • Usui Reiki Master System
 • Emotional Freedom Techniques by Gary Craig
 • Japanese Reiki Techniques by William Rand
 • NLP (Neuro Linguistic Braing Programming)
 • Time Management Seminar / TMI
 • Nonviolent Communication
 • Goethe Institute

Bir İngiliz yayın kuruluşu olan Findhorn Publications’ın Türkiye temsilciliğini ve Epsilon Yayınevi’nin kişisel gelişim yayınları danışmanlığını yürütmekte olan İpek Cihan Bilgin, kurumsal ve bireysel olarak eğitmenlik yapmaktadır. 

İngiltere, Almanya, Hollanda, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Polonya gibi dünya’nın pek çok değişik ülkesini gezen ve inceleyen İpek Cihan Bilgin yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Yayınlanmış kitapları:


 • Altın Anahtarlar / Epsilon Yayınevi 
 • Mucize / Epsilon Yayınevi 
 • Oysa Hep Vardır / Epsilon Yayınevi
 • Tanrı Bana Dedi Ki / Epsilon Yayınevi (çeviri)
 • İçimizdeki Kapıları Açmak / Epsilon Yayınevi (çeviri)

http://www.duygusalarinma.com/tr/ipek-cihan-bilgin
İpek Cihan Bilgin’in web sitesi:

http://www.duygusalarinma.com/Blogtaki tüm yazıların yayın hakları saklıdır
(c) copyright İpek Cihan Bilgin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder